RealityBook.sk

Magazín o bývaní a realitách

PR

Pár rád ohľadom sťahovania v Bratislave

Životné situácie vyžadujú pre väčšinu ľudí zmenu bývania aspoň niekoľko krát za život. Kto to zažil, vie že to nie je jednoduchá záležitosť a je lepšie sa v týchto prípadoch obrátiť na odborníkov. Pár rád a skúseností poskytli odborníci z firmy Sťahovanie Ivanex.

 

Konkrétne požiadavky pre sťahovanie

Sťahovanie bytov v Bratislave a okolí ale aj firiem je hlavná činnosť etablovanej spoločnosti na trhu Sťahovanie Ivanex. Na trhu existuje veľa firiem, ktoré ponúkajú sťahovacie služby. Tu ale dostanete komplexné služby v rámci celého procesu sťahovania. Podľa požiadavky a typu sú prenášané veci balené tak, aby sa nepoškodili. Ak je požiadavka, je možné tiež uskladnenie zariadenia bytu. Typicky sa jedná napríklad o dočasné uskladnenie nábytku na dobu, počas ktorej ste už odsťahovaní z pôvodného miesta, ale ešte sa nemôžete nasťahovať do nového bývania.

 

Sťahovanie väčších nákladov

Presťahovať sa dá všetko vrátane nábytku, športového náčinia ako sú napríklad elektrobicykle, kajaky alebo iné veľké veci. Ak plánujete kúpiť elektrický bicykel, vynikajúci prehľad je na webe www.elektrobicykle.bike. Častou požiadavkou od klientov býva nielen sťahovanie z bytu do bytu ale aj dovoz väčších a ťažších vecí z obchodu.

Zásielkové služby majú väčšinou isté hmotnostné a objemové limity, nad ktoré už zásielku nedodajú. So sťahovacou službou vám takéto niečo nehrozí. Bežne sa dodáva nábytok z obchodných domov, fínske sauny a infrasauny a podobne. Špecialitou je potom napríklad sťahovanie ťažkých bremien a klavírov.

 

Sťahovanie firiem

Samostatnou kapitolou je sťahovanie firemných klientov. Či už ide o obchodné alebo kancelárske priestory a ich vybavenie, firemní klienti sú náročnejší ako tí súkromní. Väčšinou požadujú dodanie služby na kľúč a rovnako tak sú menej flexibilní v termínoch.

Ak napríklad potrebujete presťahovať firmu do nových, väčších priestorov, termíny sú striktne dané a otvoriť sa musí nová predajňa presne na čas. Obchodné spoločnosti sa musia venovať svojej činnosti a eliminovať neproduktívny čas, ktorým takýto presun prevádzkových priestorov je. Firmu je možné sťahovať v rámci Bratislavy, ale aj celého Slovenska. Stretli sme sa už aj s požiadavkou sťahovania do zahraničia čo je rovnako realizovateľné.

zdroj: sponzorovaný článok
obrázky: pixabay.com

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na magazíne Reality Book